Oferta pracy – Specjalista ds. zakup贸w i fakturowania

PROTERM Barczewski, Kaczmarek, K艂os Sp.J. poszukuje kandydat贸w z do艣wiadczeniem zawodowym na stanowisko:

SPECJALISTA DS.ZAKUP脫W I FAKTUROWANIA

Opis stanowiska pracy:

  • wprowadzanie faktur zakupowych
  • wystawianie faktur sprzeda偶owych dla sta艂ych kontrahent贸w
  • zamawianie wybranego towaru stale rotuj膮cego w magazynie, oraz ze zlece艅
  • wyszukiwanie oraz wprowadzanie kod贸w celnych do intrastatu
  • wsp贸艂tworzenie kartotek asortymentowych dla nowych produkt贸w oraz szeregowanie grup asortymentowych
  • utrzymanie aktualnych cen katalogowych na wybranych produktach czy narzut贸w na grupach asortymentowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋
  • satysfakcjonuj膮ce wynagrodzenie

Mile widziane:

  • do艣wiadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania:

  • wykszta艂cenie min. 艣rednie
  • rzetelno艣膰, dok艂adno艣膰 i komunikatywno艣膰
  • umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy z klientem
  • umiej臋tno艣膰 pracy pod presj膮 czasu
  • umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy i pracy w grupie
  • znajomo艣膰 programu Word i Excel

Prosimy o przesy艂anie CV z klauzul膮 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROTERM Barczewski Kaczmarek K艂os Sp.j.聽 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.鈥

Aplikacje prosimy przesy艂a膰 na adres e-mail: am@proterm.info.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, 偶e administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROTERM Barczewski Kaczmarek K艂os Sp.J. z siedzib膮 w Bydgoszczy przy ul. G贸rzyskowo 12, zwana dalej Administratorem.