EHS Mono HT Quiet Samsung – rewolucja w ogrzewaniu mieszkań

EHS Mono HT Quiet to prawdziwy przełom w dziedzinie pomp ciepła, a dokładniej – najcichszej pompie ciepła dostępnej na rynku. Ta innowacyjna wysokotemperaturowa pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących modernizację swojego mieszkania. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Wysokie temperatury i niski poziom hałasu

EHS Mono HT Quiet została zaprojektowana z myślą o dostarczaniu nie tylko ciepłej wody, ale również ciszy. Jej zaawansowane funkcje i nowe technologie pozwalają osiągnąć wysokie temperatury wody przy jednoczesnym minimalnym poziomie hałasu. To oznacza, że możesz cieszyć się komfortem ciepła w swoim domu, nie martwiąc się uciążliwym hałasem.

100% wydajności grzewczej nawet w ekstremalnych warunkach

Niektóre regiony Europy doświadczają bardzo niskich temperatur zimą, sięgających nawet -25°C. W takich warunkach wiele systemów grzewczych traci na wydajności, ale nie EHS Mono HT Quiet. Ta pompa ciepła została zaprojektowana tak, aby niezawodnie dostarczać 100% wydajności grzewczej, nawet w tych skrajnych warunkach.

Energia oszczędzająca Twój budżet

Jeśli zależy Ci na efektywności energetycznej, to EHS Mono HT Quiet spełni Twoje oczekiwania. Posiadając certyfikat SCOP na poziomie A+++, jest to urządzenie, które nie tylko ogrzewa Twój dom, ale także dostarcza ciepłą wodę, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Generując 5,0 kW energii, zużywa zaledwie około 1 kW energii elektrycznej, resztę czerpiąc z otoczenia.

Wysoka temperatura wody grzewczej

Starsze grzejniki często potrzebują wody o temperaturze zasilania wynoszącej 65°C lub więcej, aby skutecznie ogrzać pomieszczenia. EHS Mono HT Quiet jednak dostarcza wodę grzewczą o temperaturze sięgającej nawet 70°C, co czyni ją idealnym zamiennikiem dla tradycyjnych kotłów gazowych.

Cicha praca, która nie przeszkadza

Dzięki innowacyjnym technologiom redukcji hałasu, EHS Mono HT Quiet pracuje przy poziomie hałasu nawet 35 dB(A), korzystając z 4-stopniowego trybu cichej pracy. Jej jednostka zewnętrzna posiada dwuwarstwowy system izolacji akustycznej oraz opatentowaną konstrukcję filcu Groove Grid Felt, który skutecznie redukuje i pochłania hałas oraz wibracje.

Elegancki design, który pasuje do każdego budynku

Nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka były brane pod uwagę podczas projektowania EHS Mono HT Quiet. W ciemnoszarym kolorze, który doskonale współgra z nowoczesnymi elewacjami budynków, ta pompa ciepła idealnie wpasowuje się w każdą zewnętrzną bryłę. Nowa kratka maskująca o poziomym układzie dodatkowo zasłania podzespoły wewnętrzne, tworząc harmonijny wygląd.

Montaż i konserwacja z ułatwieniami

EHS Mono HT Quiet została zaprojektowana z myślą o prostocie montażu i konserwacji. Dostęp do części wewnętrznych pompy ciepła jest niezwykle łatwy dzięki panelowi bocznemu, który można zdjąć, odkręcając jedynie trzy śruby. To oszczędza czas i wysiłek podczas procesu montażu oraz serwisowania.

Podsumowując, EHS Mono HT Quiet Samsung to prawdziwie rewolucyjne urządzenie grzewcze, które łączy w sobie wysoką wydajność, cichą pracę oraz nowoczesny design. Dla wszystkich, którzy pragną skorzystać z zalet pomp ciepła, nie rezygnując z komfortu i estetyki, to rozwiązanie spełni wszystkie oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pomp ciepła Samsung? Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę zakupu i montażu pompy? Jeśli tak, zachęcamy do kontaktu!

Scroll to top