Montaż i serwis - Proterm

montaż i serwis

Budujesz dom swoich marzeń? Poszukujesz firmy godnej zaufania, która zaoferuje twojej rodzinie spokojny sen przez kolejne lata? Jeśli TAK – trafiłeś we właściwe miejsce! Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też wielu klientów poleca naszą firmę jako solidnego wykonawcę powierzonych zadań. Firma Proterm oferuje indywidualne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb, dobór materiałów tylko renomowanych firm i sprawdzonych urządzeń, dostawę oraz wykonawstwo.

Na podstawie rozmowy z Klientem, sprecyzowania jego potrzeb, jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie rozwiązanie. Atutami naszej firmy jest nie tylko wykwalifikowana kadra techniczna, ale i wieloletnie doświadczenie. Między innymi zajmujemy się montażem oraz serwisem: kotłów gazowych, pomp ciepła, stacji uzdatniania wody, rekuperacji, grzejników, armatury łazienkowej, klimatyzacji i ogólnie pojętym montażem centralnego ogrzewania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat montażu i serwisu wybranych rozwiązań dla domu – skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

SZUKASZ SPRAWDZONEGO INSTALATORA?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ +52 376 83 80

KONTAKT

JAKIE USŁUGI WYKONUJEMY W PROTERM?

MONTAŻ KOTŁÓW GAZOWYCH

Montaż pieca gazowego wymaga nie tylko fachowej wiedzy, umiejętności, ale także i odpowiednich kwalifikacji. Firma Proterm jest liderem w montażu kotłów gazowych na terenie nie tylko Bydgoszczy i okolic, ale i województwa kujawsko-pomorskiego. Tylko profesjonalnie wykonany montaż, jest gwarantem bezpiecznego użytkowania urządzeń. Zajmujemy się przede wszystkim montażem i serwisem kotłów gazowych Viessmann. Modele te są nie tylko wysoce energooszczędne, ale także i ekonomiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zachęcamy do kontaktu!

MONTAŻ POMP CIEPŁA

Pompy ciepła w ostatnich latach cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Na taki stan rzeczy wpływ mają nie tylko niskie koszty ich eksploatacji, ale także dobra efektywność energetyczna, długa żywotność oraz wysoki komfort użytkowania. Nie bez znacznie jest wartość ekologiczna urządzenia. Użytkując pompę ciepła mamy pewność, że nie przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska. Firma Proterm oferuje montaż pomp ciepła. Urządzenia na których bazujemy, to przede wszystkim pompy ciepła pochodzące od światowego lidera, marki Viessmann. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat montażu pomp ciepła – skontaktuj się z nami!

MONTAŻ STACJI UZDATNIANIA WODY

Stacje uzdatniania wody są urządzeniami, które co coraz chętniej wybierane przez Polaków. Jest to idealne rozwiązanie, wtedy gdy mamy do czynienia z twardą wodą, której oznakami są m.in.: uporczywe osady z kamienia, wysuszona skóra i włosy, zniszczone ubrania po praniu, słabo pieniące się kosmetyki i detergenty. Twarda woda jest realnym zagrożeniem dla kotłowni w domu, powoduje obniżenie sprawności cieplnej instalacji grzewczej. Firma Proterm zajmuje się między innymi montażem stacji uzdatniania wody. W swojej pracy bazujemy na urządzeniach, pochodzących tylko od renomowanych producentów, a samego montażu dokonują wykwalifikowani pracownicy. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej usługi? Chcesz poznać cenę stacji uzdatniania wody oraz jej montażu – jeśli tak skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

MONTAŻ REKUPERACJI

Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła są częstym rozwiązaniem stosowanym we współczesnym budownictwie. Dzięki rekuperacji można cieszyć się przyjemnym i zdrowym klimatem pomieszczeń, zarówno zimą, jak i latem. Firma Proterm oferuje montaż nowoczesnych centrali wentylacji. Profesjonalnie wykonana instalacja ma wiele zalet. Do głównych zaliczyć można: wymianę powietrza praktycznie bez strat ciepła, dostarczenie oczyszczonego z alergenów powietrza do budynku, usuwanie zapachów, odbiór nadmiaru wilgoci i wiele innych. Jeśli interesuje Cię montaż rekuperacji – nie czekaj i skontaktuj się z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu!

MONTAŻ GRZEJNIKÓW

Grzejniki są tymi elementem instalacji grzewczej, które wbrew pozorom instalowane są nie tylko w mieszkaniach, ale także i domach. Dobrze dobrane i zamontowane grzejniki są w stanie nie tylko zapewnić optymalny komfort cieplny pomieszczenia, ale także mieć wpływ na jego estetykę, a przy tym w porównaniu do kaloryferów żeliwnych starego typu – być energooszczędnymi. Firma Proterm zajmuje się szeroko rozumianym montażem instalacji grzewczych, w tym montażem grzejników. Jesteś zainteresowany taką usługą? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Nie czekaj i skontaktuj się z firmą Proterm!

MONTAŻ ARMATURY ŁAZIENKOWEJ (BIAŁY MONTAŻ)

Wymagania dotyczące wyglądu łazienki oraz jej funkcjonalności są z każdym rokiem wyższe. Podczas samej aranżacji istotny jest nie tylko optymalny dobór wyposażenia łazienkowego, ale także i dobrze przeprowadzony montaż. Profesjonalnie wykonany biały montaż przekłada się przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowania danych elementów wyposażenia, a także i ich trwałość. Firma Proterm zajmuje się między innymi montażem armatury łazienkowej. Jesteś zainteresowany taką usługą? Nie czekaj i skontaktuj się z nami! Zapraszamy!

MONTAŻ KLIMATYZACJI        

Coraz większa liczba osób z każdym rokiem decyduje się na montaż klimatyzacji. Rozwiązanie to ma wiele zalet. Najważniejszą jest oczywiście uzyskanie optymalnego komfortu cieplnego w upalne dni. Nowoczesne klimatyzacje mają jednak znacznie więcej funkcji! Posiadają bowiem także opcję chłodzenia z wysokimi współczynnikami efektywności energetycznej, można je sterować przy pomocy aplikacji mobilnych, czy korzystać z nich komfortowo także w nocy, dzięki specjalnym trybom i wiele więcej. Interesuje Cię montaż klimatyzacji w domu, firmie, biurze? Jeśli tak – zachęcamy do kontaktu i zapoznania się szczegółowo z ofertą firmy Proterm!

MONTAŻ CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Głównym zadaniem centralnego ogrzewania jest dostarczanie odpowiedniej ilości ciepła do każdego z pomieszczeń w budynku. Źródłem ciepła są najczęściej kotły (gazowe, olejowe lub węzły ciepła), z których przy pomocy pompy, podgrzewana woda trafia do grzejników. Montaż wykonany przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży, przekłada się na właściwą pracy całej instalacji centralnego ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej usługi? Chcesz poznać koszty związane z wykonaniem montażu centralnego ogrzewania? Jeśli TAK – nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Scroll to top