Montaż armatury łazienkowej Bydgoszcz - Oferta Proterm!

biały montaż Bydgoszcz

Bez wątpienia łazienka jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jest to miejsce, w którym nie tylko wykonuje się dane czynności higieniczne, ale także i prywatna strefa SPA, w której można się zrelaksować po ciężkim dniu. Łazienka jest też tym pomieszczeniem, które na przestrzeni lat, przeszło największą metamorfozę pod kątem ergonomii i designu. Z tych względów każdy element jej wyposażenia jest ważny, ma wpływ na funkcjonalność, komfort użytkowania czy estetykę.

Nie tylko dobór armatury łazienkowej, ceramiki, płytek czy mebli jest istotny, ale także i profesjonalny ich montaż. W innym przypadku nawet najlepszej jakości produkty mogą nie spełniać swoich funkcji. Wybór firmy, która zajmuje się kompleksowo białym montażem, z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Warto jest postawić na firmę Proterm z Bydgoszczy! Wykwalifikowani pracownicy posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także i podczas prac korzystają z nowoczesnych rozwiązań oraz najlepszej jakości produktów.

Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w usługach białego montażu w Bydgoszczy? Zależy Ci na wysokiej jakości pracy terminowo wykonanej? Jeśli tak - powierz remont Twojej łazienki właśnie nam! Zapraszamy do kontaktu!

SZUKASZ FIRMY DO "BIAŁEGO MONTAŻU"?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ +52 376 83 80

KONTAKT

WYKONUJEMY KOMPLEKSOWY BIAŁY MONTAŻ ARMATURY!

Biały montaż  - to ogólnie rzecz ujmując wszystkie prace wykończeniowe związane z instalacją wodną w łazience. Działania te obejmują przede wszystkim instalację: umywalki, wanny, miski WC, brodzika oraz kabiny prysznicowej, podłączenie baterii łazienkowych czy kuchennych, tworzenie instalacji wodnej do miski WC. W przypadku takiej konieczności - wykonywane są również zabudowy wanny, brodzika czy stelaża podtynkowego. Te elementy wyposażenia podłączane są do sieci wodnej oraz uszczelniane, zabezpieczane przez przeciekaniem. Biały montaż swoim zakresem obejmuje również mocowania do ściany, podłogi i wykonanie uszczelnień. Doświadczenie w zakresie białego montażu, optymalny dobór materiałów, a także umiejętność w wykonaniu powiązanych usług powinny być istotne podczas wyboru fachowca. W Bydgoszczy i okolicach jedną z lepszych firm wykonującą kompleksowy montaż armatury łazienkowej jest Proterm!

Biały montaż powinien być zrealizowany, gdy zostały położone już wszystkie instalacje i wnętrza zostały posprzątane. Prace remontowe powinny być zakończone, aby nie uszkodzić czy nie zabrudzić ceramiki oraz baterii. Biały montaż wymaga wyjątkowej fachowości, między innymi znajomości: hydrauliki, wiedzy o doborze uszczelek, taśm izolacyjnych, fug i silikonów czy poziomowania kabiny prysznicowej. Wszystkie te czynności wymagają dużych umiejętności, doświadczenia w branży osób, które odpowiedzialne są za właściwy montaż armatury łazienkowej. Skorzystanie z usług firmy Proterm, gwarantuje  nie tylko właściwy montaż tych urządzeń, lecz przede wszystkim przekłada się na  bezawaryjność i trwałości użytkowania ich przez wiele lat.

Szukasz firmy, która rzetelnie wykona biały montaż? Interesują Cię usługi remontowe na najwyższym poziomie? Chcesz poznać cenę białego montażu? Jeśli TAK - skontaktuj się z nami!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE MONTAŻU ARMATURY ŁAZIENKOWEJ

biały montaż w łazience
montaż armatury łazienkowej
realizacja białego montażu w łazience

CO WCHODZI W ZAKRES PRAC ZWIĄZANYCH Z BIAŁYM MONTAŻEM?

Biały montaż jest ostatnim etapem wykończenia wnętrz pomieszczeń takich jak: łazienka, toaleta czy kuchnia. Obejmuje on wszelkie prace wykończeniowe w łazience, powiązane z montażem i podłączeniem urządzeń sanitarnych wraz z armaturą. W skład białego montażu wchodzi przede wszystkim montaż urządzeń sanitarnych.

Do innych prac związanych z białym montażem zaliczyć można: montaż umywalek, wanien, brodzików, WC, kabin prysznicowych, grzejników, zestawów podtynkowych, instalacje pralki, instalacje baterii łazienkowej oraz uszczelnienie i silikonowanie. Jeśli instalacja toalety czy wanny wymaga stworzenia zabudowy, ten element także traktowany jest, jako etap białego montażu. Wówczas wykonywany jest stelaż podtynkowy i cała konstrukcja suchej zabudowy. Podobnie przeprowadza się zabudowę wanny oraz brodzika prysznicowego.

W skład działań związanych z białym montażem, wchodzą również prace instalacyjne. Jest to jeden z najtrudniejszych elementów działań związanych z białym montażem. Największa trudność polega na odpowiednim zgraniu doprowadzenia wody z kanalizacją. Dodatkowo często w łazienkach stosowane są grzejniki i suszarki łazienkowe lub system podgrzewanej podłogi. Wymaga to doprowadzenia sieci centralnego ogrzewania. Istotne jest zapewnienie szczelności w sieciach, co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ ARMATURY ŁAZIENKOWEJ

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ +52 376 83 80

KONTAKT

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FIRMĘ PROTERM DO MONTAŻU ARMATURY ŁAZIENKOWEJ?

W przypadku białego montażu cena powinna mieć drugorzędne znaczenie. Należy uzmysłowić sobie, że łazienka należy do statystycznie najrzadziej remontowanych pomieszczeń. Wpływ ma na to nie tylko koszt takiego przedsięwzięcia, ale i niedogodności wynikające dla domowników oraz czas trwania prac remontowych. Decydując się na firmę Proterm, masz pewność, że instalacje oraz montaż urządzeń zostanie przeprowadzony w sposób prawidłowy i co ważne - terminowy. Każdy z elementów instalacji pochodzi od sprawdzonych dostawców, został wykonany z trwałych, bezpiecznych materiałów. Pracownicy firmy mają nie tylko duże doświadczenie w remontowaniu przestronnych, ale i małych łazienek, które często wymagają nieoczywistych rozwiązań.

Szukasz dobrego fachowca? Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę na biały montaż. Zachęcamy do kontaktu!


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


👉Na czym polega biały montaż?

Biały montaż polega na szeregu prac związanych między innymi z podłączeniem umywalek, zlewozmywaków, montażu wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych oraz armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody w konkretnych punktach odbiorczych.

👉Ile kosztuje montaż baterii łazienkowej?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na tego typu pytanie. Gdyż koszt montażu baterii, zależy w dużej mierze od jej rodzaju oraz stopnia skomplikowania urządzeń sanitarnych, jakie ekipa instalacyjno – hydrauliczna ma podłączyć w łazience. Z innymi kosztami trzeba się liczyć, gdy w grę wchodzi instalacja baterii podtynkowych, inna jeśli chodzi o podłączenie do instalacji i montaż baterii natynkowych. Zakres prac w ich przypadku jest znacznie inny.

👉Ile kosztuje montaż kabiny prysznicowej?

Koszt montażu kabiny prysznicowej w dużym stopniu zależy od jej rodzaju. W zależności czy jest to kabina z brodzikiem czy bez brodzika koszt montażu będzie się różnił.

Scroll to top