Kredyt remontowy Banku Credit Agricole

 

Kredyt remontowy Banku Credit Agricole, to prosty sposób wymiany systemów grzewczych lub na kompleksowy remont instalacji.

Wszystkie formalności kredytowe załatwią Państwo na miejscu u nas w firmie wystarczy dowód osobisty i dokument poświadczający dochody.

Kredyt remontowy to:

·        nawet na 80 000 zł na zakupy i usługi w salonie Viessmann firmie PROTERM

·        nawet na 96 miesięcy.

·        niskie oprocentowanie

·        finansowanie:

Bez poręczycieli. Bez zabezpieczeń hipotecznych. Bez wizyty w banku.

 CA_stopka_v2

 

Podane wyliczenia i nie stanowią oferty Banku w rozumieniu art. 66 KC. Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania z limitu kredytowego dostępne są w punkcie sprzedaży Partnera lub na stronie www.limit-remontowy.pl

W rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 14,30%, przy następujących założeniach: kwota przyznanego kredytu  (całkowita kwota kredytu) wynosi: 27 100 zł, całkowity koszt kredytu wynosi: 8 362,04 zł w skład którego wchodzą odsetki w wysokości 7 007 zł i prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 1355 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 35 462,04 zł. Całkowity koszt kredytu obliczony został przy następujących założeniach: Kredytobiorca wykorzystuje cały przyznany mu kredyt w dniu zawarcia umowy limitu, w ciągu 6 kolejnych miesięcznych okresów rozliczeniowych dokonuje spłaty należnych odsetek, oprocentowanie nominalne 14,99% (stopa stała), po czym limit kredytowy przekształcony zostaje na zasadach określonych w regulaminie korzystania z limitu kredytowego w Plan Ratalny i następuje spłata wykorzystanego limitu kredytowego w 48 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 9,99% (stopa stała), kwota raty miesięcznej: 806  zł. Przy składaniu wniosku o limit kredytowy potrzebne będą dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego limitu kredytowego zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej.

[05-09-2014]

 

Scroll to top