Nasze ostatnie realizacje

Codzienność niesie wiele wyzwań. Ciągły pęd, nieustanna konkurencja, dążenie do coraz lepszych wyników często okupione jest stresem i zmęczeniem. Dzisiejszy wysoki poziom życia wymaga od nas pełnego skupienia w każdej dziedzinie życia. Często jedyne ukojenie znajdujemy w domu, ostoi, miejscu gdzie potrafimy i lubimy się relaksować. Naszym celem jest ułatwienie Państwu właściwego wyboru zbudowania swojej oazy w sposób nietuzinkowy przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, gdzie zwykła kąpiel lub prysznic staje się przeżyciem rewitalizującym i kojącym ciało i duszę. Oferujemy jedynie sprawdzone i od lat polecane marki urządzeń oraz instalacji.

Współpracujemy z wieloma projektantami wnętrz zarówno polecanymi przez nas jak i wskazanymi przez naszych klientów. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie klientów, oraz szukamy takich produktów i rozwiązań które tworzą obraz z jakim przychodzi do nas klient.

Każdą łazienkę, pokój kąpielowy czy ubikację budujemy w oparciu o wykwalifikowaną kadrę z długoletnim stażem i doświadczeniem w branży instalacyjnej. Pracujemy zarówno na materiale powierzonym jak i dobranym przez nas. Niemniej jednak, ta zasada dotyczy jedynie szeroko pojętego wyposażenia pomieszczeń sanitarnych. Bazą naszych projektów jest zawsze sprawdzony system instalacji podtynkowych (rur kanalizacyjnych, ciepłej i zimnej wody, spłuczek podtynkowych, klimatyzacji i wentylacji oraz centralnego ogrzewania). W tej kwestii pozostajemy nieugięci.

Instalujemy wszelkie urządzenia dostarczone przez klienta i udzielamy gwarancji, rękojmi właściwego montażu. W przypadkach drastycznych (zakup tandety ) oceniamy i doradzamy właściwe rozwiązanie. Jesteśmy przekonani że bez względu na to co i gdzie zostało kupione (dyskont, market czy sklep internetowy) to samo i tak się nie zainstaluje. Bez względu na stopień trudności czy wiarę w swoje możliwości zdecydowanie łatwiej i bezpieczniej zlecić montaż wykwalifikowanej firmie. Taką opinię podziela coraz szersze grono naszych klientów powierzając nam realizację swoich licznych pomysłów.

Poniżej galeria zdjęć z naszych kilku ostatnio zrealizowanych inwestycji:

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1a”]

Maksimum miejsca, i pełna funkcjonalność. Armatura ścienna odkrywana na nowo wraca do łask.

[Best_Wordpress_Gallery id=”11″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1b”]

Armatura GROHE serie Cube, Allure Brillant, umywalka i szafka prod. ELITA , korek typu „klik klak” w wersji kwadro.

Wnęka czy kabina? A może walk in? Bez względu na to gdzie jest twój prysznic znajdziemy idealne rozwiązanie.

Od wielu lat korzystamy z 50 letniego doświadczenia jednego z największych Niemieckich producentów kabin natryskowych firmy KERMI. Jakość i precyzja z jaką wykonane są najmniejsze detale gwarantuje funkcjonalność oraz trwałość i stabilność wszystkich konstrukcji od kabin po drzwi jak i ścianki wolnostojące. Zawiasy windowe unoszą drzwi przy każdym otwarciu wydłużając żywotność uszczelek. Powłoka KERMI Clean utrzymuje powierzchnię szkła w czystości chroniąc przed osadami z mydła, płynów a także bakteriami i zarazkami. Czyszczenie wewnętrznej strony szyb ułatwiają zlicowane z taflą szkła zawiasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy swobodnie usunąć resztki wody jednym ruchem ręki. Producent gwarantuje dotępność części zapasowych w okresie do 20 lat po zaprzestaniu produkcji danego modelu. Takie podejście czyni kabiny firmy Kermi naprawdę długowiecznymi.

[Best_Wordpress_Gallery id=”12″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1c”]

Minimalizm nie oznacza minimum luksusu. Armatura GROHE to płynność, lekkość ruchu i elegancja, którą gwarantuje szereg patentów takich jak Silk Move, Dream Spray,Star Light.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1d”]

Już na pierwszy rzut oka widać że powierzchnia chromowana jest jakby inna niż ta do której jesteśmy przyzwyczajeni.
Dzięki technologii GROHE Star Light, wszystkie powierzchnie chromowane pozostaną jak nowe przez wiele lat. Odpowiedni proces galwanizacji i najwyższa jakość chromu gwarantuje brak odbarwień oraz zmatowień a sama technologia przewyższa standardy jakie określa branża sanitarna.

[Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1e”]

Wypływ wody z każdej dyszy bez względu na ciśnienie zapewnia technologia GROHE Dream Spray. Prysznic pod taką deszczownią to gwarancja satysfakcji i odprężenia. Montaż możliwy również w wersji sufitowej.

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1f”]

Nie faworyzujemy żadnego z producentów ale doceniamy i uznajemy wysoką jakość oraz to co istotne dla nas instalatorów łatwość i szybkość montażu. Dotyczy to praktycznie wszystkich urządzeń. Powyższe zdjęcia ukazują odpływy liniowe firmy KESSEL oraz odpływ ścienny firmy GEBERIT. W każdym z w/w montaż oraz ewentualna korekta już po opłytkowaniu nie stanowi problemu. Najważniejsze aby elementy ukryte w zabudowie do których nie ma dostępu po zakończeniu montażu gwarantowały szczelność i łatwe serwisowanie na wypadek zapchania. W parze z jakością idzie oczywiście estetyka. Odpływy liniowe KESSEL mogą zostać wyposażone w sitko na zanieczyszczenia które zbiera to co może tamować odpływ. Dodatkowo w opcji jest tzw. suchy syfon który stanowi 100% barierę dla zapachów w łazienkach długo nie użytkowanych lub z ogrzewaniem podłogowym gdzie zazwyczaj woda paruje szybciej.

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1g”]

W tym rozwiązaniu wanna napełniana jest przez przelew. Wypływ wody uruchamia bateria podtynkowa umieszczona na ścianie. Przełącznik na rozecie kieruje wodę do słuchawki umieszczonej na rancie wanny. Ta z kolei w raz z wężem ukryta jest w przestrzeni pomiędzy ścianą a wanną. Zasilanie przelewu wannowego połączone jest przewodem PERT czyli praktycznie na sztywno czyniąc taką instalację bezawaryjną. To co najistotniejsze dla użytkownika to maksimum miejsca i nic wystającego o co można uderzyć, a w śliskiej wannie o to nie trudno. Proszę spojrzeć jak proste i szybkie jest utrzymanie w czystości tych kilku małych elementów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”17″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1h”]

KERMI to również grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i płytowe. To także ściany grzewcze coraz bardziej popularne w miejscach gdzie czynnikiem o niskiej temperaturze musimy ogrzać duże powierzchnie zachowując styl i estetykę.
Wszystkie grzejniki spawane są laserowo dlatego na próżno szukać jakichkolwiek defektów i skaz na powierzchni.

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1i”]

Łazienka mała czy duża to w zasadzie bez różnicy. W każdej znajdzie się miejsce na niezbędne minimum dzięki bogatej ofercie mebli i wyposażenia firmy ELITA. Polski producent gwarantuje również wysoką jakość wykończenia detali, elementów ruchomych, domykaczy drzwi i zawiasów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1j”]

Drzwi wnękowe przesuwne to elegancja i funkcjonalność. Mechanizm przesuwny umieszczony w górnym profilu sprawia że światło wejścia jest pełne, niczym nie ograniczone. Delikatna listwa progowa jest zawsze w pakiecie ale to klient decyduje czy chce ją zastosować. Eloksalowane profile aluminiowe nie utracą barwy i pozostaną idealnie gładkie nawet po wieloletnim czyszczeniu. Mechanizm windowy dostępny jest również w bezprogowych drzwiach przesuwnych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1k”]

Bez względu na szerokość wnęki w ofercie KERMI zawsze znajdziemy właściwe rozwiązanie. Drzwi wnękowe wahadłowe otwierają się do środka jak i na zewnątrz. Subtelne profile ścienne pozostają praktycznie nie zauważone nie dzieląc łazienki na strefy. Listwa progowa nie jest konieczna choć zmniejsza prawdopodobieństwo wydostania się kropli wody na zewnątrz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”21″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1l”]

Jednym kliknięciem jak w długopisie wybieramy spośród czterech dostępnych strumieni Rain O2, Bakoma Spray, Massage, Champagne. Rain O2 to rozwiązanie jakie podpowiada nam sama natura. Doskonałe połączenie wody z powietrzem w odpowiednich proporcjach gwarantuje doznania jak podczas letniego deszczu. Bakoma Spray to technologia w której ruchome dysze pracując pod wysokim ciśnieniem raz po raz skupiają i rozpraszają wiązkę wody.
Massage Spray czyli pulsujący i obfity strumień wody stymuluje i odpręża niczym dobry masaż. Champagne Spray to z kolei woda napowietrzona w taki sposób, aby krople wody były większe i delikatniejsze.
Jak zapewnia producent „ Doznania podczas kąpieli nabierają całkiem innego wymiaru”.

[Best_Wordpress_Gallery id=”22″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1m”]

Pomimo deszczowni prysznic podręczny na drążku przesuwnym to świetne rozwiązanie. Stanowi kompromis w odwiecznym dylemacie co wybrać. Jeśli użytkowników jest kilku, jest to idealne rozwiązanie. Zwracam uwagę na wąż natryskowy. Idealnie gładka powierzchnia zewnętrzna jest łatwa w utrzymaniu czystości a barwa węża Silver Flex pozostanie jak nowa nie tracąc barwy w całym okresie użytkowania. Podobnie jak w przypadku deszczownicy również i słuchawki wyprodukowane zostały w technologii Dream Spray zapewniającą równomierny wypływ wody z każdej dyszy. Konstrukcja słuchawki dopracowana jest w najmniejszym detalu. Jeśli wybór czterech opcji strumieni wody jakie doststępnych w deszczowni jest niezadowalający, możemy zamontować słuchawkę z pozostałymi pięcioma wariantami; Rain, Jet, Normal, Pure, Smart.

[Best_Wordpress_Gallery id=”23″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1n”]

Wybór ceramiki nie jest już taki prosty. Na rynku dostępnych jest wielu producentów i modeli. Niemniej jednak technologia produkcji nie zmieniła się znacznie od lat. To czym należy się kierować to w zasadzie styl jaki jest nam bliższy lub zgodność z projektem jeśli taki mamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo firmy znane i renomowane. Linie premium oraz tzw inwestycyjne. Względną nowością jeszcze opisać można miski tzw. bezrantowe często opisywane jako „rimless” . Istotnym udogodnieniem natomiast są deski łatwo demontowalne oraz wolnoopadające. Podnosi to komfort i chroni ceramikę przed uszkodzeniem. Głębokość sanitariatów dobieramy do każdej nawet najmniejszej łazienki. W instalacjach bez stacji zmiękczających wodę, polecamy zakup misek z powłoką ograniczającą osiadanie kamienia zawartego w wodzie tzw. „twardej”

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1o”]

W ofercie polskiego producenta ELITA Meble znajdziemy bogatą ofertę dostosowaną do wielu projektów aranżacji łazienek. Do wyboru mamy wiele linii, a w każdej kilka kolejnych wersji kolorystycznych. Dopełnieniem oferty są umywalki ceramiczne i szklane, lustra oraz oświetlenie. Wersje KWADRO dodatkowo mogą służyć jako baza pod umywalki nablatowe również innych producentów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1p”]

Pomimo ogrzewania podłogowego warto również zamontować grzejnik łazienkowy. Jest to dodatkowe źródło ciepła ale odpowiedni model podnosi również walory estetyczne pomieszczenia i nadaje charakteru. Polecane przez nas włoskie grzejniki firmy IRSAP nadają się zarówno do salonu, kuchni ale również łazienki. W ofercie bogaty wybór modeli i jeszcze większy kolorów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1r”]

Nie sposób pominąć eleganckiego zaworu termostatycznego który stanowi dopełnienie eleganckiego grzejnika. Oferujemy równie bogatą kolorystykę, nie tylko chrom.

[Best_Wordpress_Gallery id=”27″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1s”]

Szanujemy czas klienta oraz własny i dlatego pracujemy i korzystamy wyłącznie z niezawodnych urządzeń.
Stawiamy na sprawny i pewny serwis który w efekcie gwarantuje długowieczność wszystkich elementów jakie zapewniają nam ciepło i produkują wodę. Nie zapominamy przy tym jednak o estetyce wykonania, wychodzimy z założenia że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Kotłownia to nasza wizytówka która wymaga równie efektownej oprawy, dlatego tak bardzo zależy nam na tym aby wszystkie elementy, które ze sobą współpracują były najwyższej jakości.

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”Article_Nasze_Realizacje1t”]

Scroll to top