Pompy ciepła Samsung DVM

Pompy ciepła Samsung DVM S2 oferowane przez Proterm to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia niesamowity komfort i wysoką efektywność energetyczną nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. DVM S2, jedyna jednostka na świecie kompatybilna z technologią WindFree™, rewolucjonizuje podejście do rozwiązań klimatyzacyjnych. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pomp ciepła Samsung? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem. Zapraszamy!

Innowacyjne rozwiązania technologiczne pomp ciepła Samsung

Jednym z kluczowych elementów DVM S2 jest zaawansowana sprężarka wyposażona w technologię Flash Injection. To innowacyjne połączenie Flash Injection z usprawnioną Triple Profile Scroll i wydajną technologią Optimal Discharge Superheat Control zapewnia doskonałą wydajność. Niezależnie od warunków atmosferycznych, DVM S2 utrzymuje stały komfort cieplny w całym budynku, minimalizując jednocześnie straty energii. To oznacza, że możesz cieszyć się idealną temperaturą przez cały rok.

Asortyment DVM S2 jest idealnie kompatybilny z produktami WindFree™, wykorzystującymi innowacyjną technologię WindFree™. Ta technologia delikatnie i cicho chłodzi powietrze, rozpraszając je przez tysiące mikrootworów, aby uniknąć nieprzyjemnych zimnych podmuchów. Dzięki technologii Active Frequency Drive 10 Hz, sprężarka precyzyjnie steruje ilością czynnika chłodniczego, co pozwala utrzymać stałą temperaturę i zapewnia maksymalną wydajność.

Energooszczędne pompy ciepła Samsung

Dodatkowym atutem DVM S2 jest jego wyjątkowa oszczędność kosztów montażu dzięki wydajnej instalacji rurowej. Urządzenie to zużywa o 28% mniej czynnika chłodniczego, co pozwala na korzystanie z rury cieczowej o mniejszej średnicy. To przekłada się na zmniejszenie kosztów montażu i konserwacji, a także zwiększa elastyczność projektową. Co ważne, mniejsze zużycie czynnika chłodniczego przyczynia się do ochrony środowiska, zmniejszając emisję CO₂.

DVM S2 wyróżnia się także zmodernizowaną konstrukcją i grzałką, która gwarantuje niezawodne ogrzewanie nawet w najzimniejsze dni. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, DVM S2 zapewnia wyjątkowy komfort i efektywność, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje zaawansowanego systemu klimatyzacji i ogrzewania. DVM S2 – zmień swoje podejście do rozwiązań klimatycznych i ciesz się komfortem przez cały rok.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowoczesnych pomp ciepła? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!

Scroll to top