Aranżacja łazienek

Samodzielna aranżacja łazienki nie zawsze jest łatwa. Jak zbudować przestrzeń czystą, funkcjonalną, taką w której po prostu czujemy się dobrze?

Wychodząc naprzeciw tym wszystkim pytaniom prezentujemy Państwu naszą wizję czterech klasycznych wariantów pomieszczeń łazienkowych.

Łazienka – wariant 1

Subtelny luksus z innowacyjną techniką. Złoto , szarości i czerń to połączenie kolorów gwarantuje ponadczasowy szyki i charakter. Całość dopełnia wyjątkowe oświetlenie wprowadzając ciepłą relaksującą atmosferę. W każdej łazience stosujemy technologie ograniczające zużycie energii w zgodzie z aktualnymi trendami i własnymi przekonaniami. W tym pomieszczeniu zastosowaliśmy m/in Hiszpańską armaturę Concept 3 skupiającą w jednym urządzeniu trzy funkcje; mydło, woda, suszarka Futurystyczny grzejnik Ideos (prod. KERMI) idealnie komponuje się z elegancją pomieszczenia i nie zmienia jego charakteru. Blasku dodaje czarna ceramika oraz elektroniczne urządzenia spłukujące wodę (czarne szkło dla WC oraz lakier RAL dla pisuaru) Identyczne wykończenie posiada również wentylator ścienny. Każdy najmniejszy detal składa się na efekt końcowy.

Łazienka Męska

Surowe pomieszczenie w stylu industrialnym o męskim charakterze które jednocześnie doskonale nawiązuje do typowych obiektów publicznych. Nie zapominając o istocie stylu pamiętamy jednak że pomieszczenie to zlokalizowane jest w budynku biurowym. Łączymy zimny surowy charakter z elegancją szczotkowanej stali to wszystko oczywiście w otoczeniu subtelnego rozproszonego oświetlenia. Szeroką funkcjonalność zapewnia armatura bezdotykowa DELABIE oraz GEBERIT Istotną rolę odgrywa również grzejnik w kolorze INOX model CANE (prod. TERMA)

Łazienka piętro

Nasza definicja luksusowej łazienki – Szczypta ekstrawagancji, mały „misz-masz” a jednak wszystkie elementy pasują do siebie idealnie. Duże formaty w odcieniach szarości połączone zostały z graficznymi kształtami oraz ciepłym miękkim odcieniem drewna. Czerwone szczotkowane złoto armatury umywalkowej doskonale licuje z geometrią monumentalnej umywalki wyciągając jej klasyczne piękno.

Mała łazienka z kabiną w dużym formacie

Od wielu lat skutecznie promujemy tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania w kabinach natryskowych. W tym przypadku prezentujemy kabinę serii PASSA (prod. KERMI) która idealnie wtapia się w pomieszczenie. Subtelne okucia, brak profili przyściennych, mechanizm windowy, doskonała precyzja wykonania nadają lekkość powstałej kabinie i nie manifestują jej obecności w tym stosunkowo małym pomieszczeniu. Drzwi osadzone są bezpośrednio na posadzce, odpływ wody następuje w kierunku do ściany i odbierany jest przez szczelinowy odpływ liniowy ADVANTIX (prod. VIEGA)

Armatura Natryskowa podtynkowa (prod. HG) AXOR Showerselect, HANSGROHE Rainfinity

Zastosowane technologie dla utrzymania czystości i wysokiej higieny;

 • Technologia oczyszczania powietrza z wnętrza miski poprzez filtr węglowy
 • Spłukiwanie poprzez silny i cichy wir strumienia dokładnie obmywający wnętrze miski
 • Trwała lśniąca powłoka ceramiki z jonami srebra zapobiega rozwojowi bakterii
 • Miska bez kołnierza to brak zakamarków w których zalega brud i osadza się kamień
 • Wyjątkowo trwałe zawiasy deski wolno opadającej zapewniają jej bezawaryjność
 • QuickClean – łatwe usuwanie osadów z powierzchni armatury natryskowej

Łazienka Damska

Lekkość i żywotność to cechy których poszukiwaliśmy przy tworzeniu tego pomieszczenia. Zastosowaliśmy armaturę umywalkową serii BOZZ (prod. KLUDI). Owalne kształty armatury, ceramiki oraz luster współgrają z loftowym charakterem grzejnika i akcesoriów, natomiast forma baterii ściennej zapewnia dostateczną ilość wolnego miejsca na blacie. Istotną rolę pełni również oświetlenie które wydobywa i podkreśla strukturę drewna na ścianie i tworzą miłą atmosferę

Łazienka w drugiej części wyposażona została w toaletę myjącą Aquaclean TUMA (prod. GEBERIT) Toaleta myjąca to kompletne urządzenie z funkcją higieny intymnej

Najważniejsze cechy produktu

 • Technologia natrysku WhirlSpray z pięcioma regulowanymi nastawami ciśnienia
 • Delikatny perlator dla pań
 • Bezkołnieżowa miska ustępowa Rimfree®
 • Usuwanie zapachów
 • Suszarka
 • Ogrzewanie deski
 • W pełni automatyczny program odkamieniania
 • Przydatny pilot zdalnej obsługi z zytelnym rozmieszczeniem funkcji
 • Kompatybilność z aplikacją GEBERIT AquaClean

Dopełnieniem tej części pomieszczenia jest wyjątkowy grzejnik PLC (prod. TERMA), który wprowadza ekskluzywny historyczny styl w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnej formy utrzymania codziennej higieny. Te dwa światy jak widać znajdują wspólny mianownik.

Podsumowanie

Ty określasz w jakim otoczeniu czujesz się najlepiej a my dostarczamy rozwiązanie. Jesteśmy gotowi realizować ciekawe projekty i doceniamy Twój wykwintny styl. Nasze propozycje zapewnią wygodę użytkowania, utrzymania czystości i świeżego powietrza w łazience. To wszystko dopełnione odpowiednimi dodatkami sprawi że odnajdziesz swoją idealną przestrzeń.

Scroll to top