Oferta pracy – Specjalista ds. zakupów i fakturowania

PROTERM Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J. poszukuje kandydatów z doświadczeniem zawodowym na stanowisko:

SPECJALISTA DS.ZAKUPÓW I FAKTUROWANIA

Opis stanowiska pracy:

  • wprowadzanie faktur zakupowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych dla stałych kontrahentów
  • zamawianie wybranego towaru stale rotującego w magazynie, oraz ze zleceń
  • wyszukiwanie oraz wprowadzanie kodów celnych do intrastatu
  • współtworzenie kartotek asortymentowych dla nowych produktów oraz szeregowanie grup asortymentowych
  • utrzymanie aktualnych cen katalogowych na wybranych produktach czy narzutów na grupach asortymentowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • rzetelność, dokładność i komunikatywność
  • umiejętność współpracy z klientem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy i pracy w grupie
  • znajomość programu Word i Excel

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos Sp.j.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: am@proterm.info.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos Sp.J. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Górzyskowo 12, zwana dalej Administratorem.

Scroll to top